Armast s.r.o.
IKO | The shingles expert
 
 • Slideshow

  Múdrejší pohľad
  na strechy

 • Slideshow

  Šindle IKO,
  šikovná strecha

 • Slideshow

  Náš sortiment
  v predajni

 • Slideshow

  Náš sortiment
  v predajni

Asfaltové šindle

Asfaltové
šindle IKO

Asfaltové pásy

Asfaltové pásy

Oprava

Potrebuje vaša
šindľová strecha
opraviť?

Strešné doplnky

Strešné doplnky
+ PIR izolácie

3D asfaltové pásy

3D asfaltové
pásy

Akcie

AKCIE A NOVINKY
AKCIOVÁ CENA 5,27 € s DPH/m2
- asf. šindeľ Number One Bobrovka (hnedý, červený)

- asf. šindeľ Number One 3 Tabuľový (hnedý, červený)
Záruka 5 rokov.
Životnosť 15 rokov

 
 

O našej spoločnosti

Spoločnosť Armast s.r.o., sa ako profesionálna spoločnosť špecializuje na hydroizolácie plochých a šikmých striech, tepelné izolácie striech a doplnky k týmto strechám.

Cieľom spoločnosti je pokrývať akékoľvek požiadavky, ktoré majú súvislosť so strechou resp. so strešnými stavbami. Súčasťou ponuky je poradenská činnosť, projektová činnosť, výpočty striech, návrhy skladby a permanentná starostlivosť o zákazníkov.

Od svojho vzniku postavila svoj ponukový program na dodávkach vysokokvalitných materiálov. Dôležitou súčasťou programu spoločnosti je zvládnutie problematiky všetkých typov izolácií strešných plášťov. Vychádza z komplexného posúdenia pôvodného stavu strešného plášťa s určením porúch a vypracovaním alternatívneho návrhu riešenia rekonštrukcie, resp. opravy strechy. Zákazník si môže vybrať pre neho najvýhodnejšiu alternatívu riešenia. Samozrejmosťou je dodávka strešného plášťa so všetkými detailami, ktoré s ním súvisia. Všetky ponúkané technológie realizuje spoločnosť vyškolenými pracovníkmi. V prípade potreby spoločnosť zabezpečí klampiarske práce, likvidáciu strhnutej pôvodnej krytiny a podobne. Pre pokrývačské a izolatérske firmy, spoločnosť realizuje školenia kde každý účastník obdrží autorizačné osvedčenie.

Kontakt na nás

Magnezitárska 5
040 13 Košice


 0907 930 752
 armast@armast.sk